II. vlna pandémie: Ako prijaté opatrenia prijíma spoločnosť a ako našu psychiku môžu ovplyvniť do budúcnosti? (6.10.2020 18:33)
08:18
Podcast: K veci

II. vlna pandémie: Ako prijaté opatrenia prijíma spoločnosť a ako našu psychiku môžu ovplyvniť do budúcnosti? (6.10.2020 18:33)

06.10.2020
Hostia: Michal Vašečka (sociológ) a Vladimíra Čavojová (psychologička) Druhá vlna pandémie skúša našu pripravenosť a nehľadí na naše výsledky spred pár mesiacov. Pred novou skúškou stojíme nanovo. Ako prijaté opatrenia prijíma spoločnosť a ako našu psychiku môže ovplyvniť do budúcnosti? Upínajú sa kompetentní iba na to, že prvú vlnu pandémie sme zvládli ako európska jednotka? Čo však bude nasledovať v ďalších mesiacoch? Moderuje: Lucia Nagyová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.