Min. dopravy rozhodlo, že trať medzi Bratislavou a Komárnom si pod patronát zoberú štátne železnice spolu s rakúskym ÖBB (22.9.2
13:22
Podcast: K veci

Min. dopravy rozhodlo, že trať medzi Bratislavou a Komárnom si pod patronát zoberú štátne železnice spolu s rakúskym ÖBB (22.9.2

22.09.2020
Hostia: Andrej Doležal (minister dopravy) a Rastislav Cenký (dopravný analytik) Vyše 4 milióny cestujúcich ročne na dva roky presadne zo žltých vlakov k národnému dopravcovi. Ministerstvo dopravy rozhodlo, že trať medzi Bratislavou a Komárnom si pod patronát zoberú štátne železnice spolu s rakúskym ÖBB. Čo to bude znamenať a - ako pokračuje rozbehnutá liberalizácia na našich koľajách? Dočkáme sa kvalitnejšej a lacnejšej železničnej dopravy? Odpovieme v dnešnom vydaní relácie K Veci s ministrom dopravy a dopravným analytikom. Moderuje: Oto Váhovský. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.