Akademická minulosť dnes dobehla ďalšieho z politikov (16.7.2020 18:33)
10:11
Podcast: K veci

Akademická minulosť dnes dobehla ďalšieho z politikov (16.7.2020 18:33)

16.07.2020
Hosť: Radoslav Štefančík (politológ) a vyjadria sa aj hovorkyňa Univerzity Komenského Lenka Millerová a predseda vlády Igor Matovič Akademická minulosť dnes dobehla ďalšieho z politikov, ktorý svoj titul získal nečestným spôsobom. Do skupiny plagiátorov sa k bývalému, ale tiež súčasnému, predsedovi parlamentu či ministrovi školstva najnovšie pridal aj sám predseda vlády. Igor Matovič zo 79-tich strán svojej diplomovky údajne napísal sám iba necelé dve strany. Koaliční partneri hovoria o hanbe, no k odchodu ho po predchádzajúcich plagiátorských kauzách už nevyzýva nik. Zamáva to jeho preferenciami a - čo to vlastne vypovedá o morálnom kredite premiéra a jeho vlády? Moderuje: Juraj Mikula. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.