Zemetrasenie na politickej scéne – v koalícii to vrie (17.12.2020 18:31)
11:50
Podcast: K veci

Zemetrasenie na politickej scéne – v koalícii to vrie (17.12.2020 18:31)

17.12.2020
Hostia: Barbara Lašticová (sociálna psychologička SAV) a Radoslav Štefančík (politológ) Zemetrasenie na politickej scéne – v koalícii to vrie! Vláda Igora Matoviča čelí prvej vážnej kríze. Premiér vyzval ministra hospodárstva, aby do siedmych dní podal demisiu. Ako to ovpyvní napäté vzťahy vládneho štvorlístka? Kabinet predstavil aj vianočný lockdown. Budú nové pravidlá ľudia dodržiavať? Má vláda pri tomto rozpoložení moc opatrenia presadiť do praxe? Odpovede hľadáme s politológom a sociálnou psychologičkou. Moderuje: Oto Váhovský. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.