Zimná sezóna na Slovensku (25.11.2020 18:31)
09:35
Podcast: K veci

Zimná sezóna na Slovensku (25.11.2020 18:31)

25.11.2020
Hostia: Andrej Doležal (minister dopravy) a Peter Chudý (expert na cestovný ruch v Tatrách). Túto zimu by sme na lyžovačku mali zabudnúť - odkázal nám premiér Igor Matovič. Napriek tomu šéf rezortu dopravy a cestovného ruchu Andrej Doležal nevie o rozhodnutí, na základe ktorého by sa lyžiarske svahy zatvorili. Prevádzkovatlia centier tak vytiahli snežné delá a začínajú pozývať na otvorenie zimnej sezóny, niektoré už na budúci týždeň... Aká bude zima na slovenských zjazdovkách, povie nám už o chvíľu expert na cestovný ruch. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.