Kauza zavraždeného novinára mieri na Najvyšší súd (7.9.2020 18:33)
10:41
Podcast: K veci

Kauza zavraždeného novinára mieri na Najvyšší súd (7.9.2020 18:33)

07.09.2020
Hosť: Jozef Šátek (bývalý elitný vyšetrovateľ) Vyšetrovateľ prípadu vraždy Jána Kuciaka a bývalý policajný prezident si nevedia prísť na meno - kameňom úrazu sa po - nateraz - oslobodzujúcom verdikte pre Mariana Kočnera a Alenu Zsuzsovú stalo vlaňajšie rozpustenie vyšetrovacieho tímu. Kauza zavraždeného novinára však mieri na Najvyšší súd - je preto na mieste uvažovať o obnovení tímu Kuciak a prípadnom dopĺňaní ďalších dôkazov? Na otázky odpovie bývalý elitný vyšetrovateľ Jozef Šátek, ktorý vyšetroval únos prezidentovho syna v 90-tych rokoch. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.