Predajcovia ani milovníci jarmokov sa tento rok otvorenia takýchto podujatí zrejme nedočkajú (15.6.2020 18:33)
10:07
Podcast: K veci

Predajcovia ani milovníci jarmokov sa tento rok otvorenia takýchto podujatí zrejme nedočkajú (15.6.2020 18:33)

15.06.2020
Hosť: Michal Kaliňák (ústredný riaditeľ Kancelárie ZMOS) Predajcovia ani milovníci jarmokov sa tento rok otvorenia takýchto podujatí pravdepodobne nedočkajú. Od 10. júna sú síce povolené hromadné podujatia, no len do 500 osôb. Drobní predajcovia však žiadajú zrušenie obmedzenia počtu ľudí na jarmokoch. Ako protest dnes predpoludním spomalili dopravu na diaľnici D1. Koho zatvorenie jarmokov zasiahne najviac? Je väčším rizikom mať otvorené hranice alebo povoliť veľké hromadné podujatia? Odznejú aj vyjadrenia protestujúcich, reakcia premiéra Igora Matoviča či názor organizátora festivalových akcií a gastro podujatí – Miloša Kováča a virológa Fedora Čiampora. Moderuje: Chantal Staruchová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.