Útoky hackerov na infraštruktúru (12.5.2021 18:31)
10:17
Podcast: K veci

Útoky hackerov na infraštruktúru (12.5.2021 18:31)

12.05.2021
Hostia: Ondrej Macko (šéfredaktor TOUCHIT) a Tomáš Mikulík (komoditný analytik CM Capital). Útok hekerskej skupiny DarkSide na ropovod v USA má obrovské následky. V krajine vyhlásili stav núdze, ktorý umožní prepravu ropných produktov po ceste. Na čerpacích staniciach sa začal zápas o pohonné látky. Incident však otvára množstvo otázok pre celý svet. Ako sa brániť a dá sa mu zabrániť? A aké ekonomické dosahy to môže spôsobiť? Moderuje: Juraj Jedinák. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý pracovný deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.