Očkovanie - rodičia ťažko chorých detí (12.2.2021 18:31)
12:02
Podcast: K veci

Očkovanie - rodičia ťažko chorých detí (12.2.2021 18:31)

12.02.2021
Hostia: Pavol Frešo (otec, ktorého syn je autista a zápasí s rakovinou) V zástupoch ľudí, ktorí čakajú na očkovanie, stoja okrem učiteľov, lekárov či starých rodičov aj rodičia ťažko chorých detí – často onkologických pacientov. Viacerí zobrali na svoje plecia službu zdravotných sestier a starajú sa o svoje ratolesti doma. Už rok žijú v prísnej karanténe, pričom nechcú ani len pomyslieť na to, že by sa niekto z nich nakazil. Hoci sa očkovanie na Slovensku rozbieha, oni sami nevedia, kedy prídu na rad. Ako fungujú v čase korona krízy a s čím musia každý deň zápasiť? Moderuje: Matej Baránek. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.