Ako cez sviatky ovplyvnia prípadné tvrdšie opatrenia zariadenia pre seniorov? (14.12.2020 18:31)
09:54
Podcast: K veci

Ako cez sviatky ovplyvnia prípadné tvrdšie opatrenia zariadenia pre seniorov? (14.12.2020 18:31)

14.12.2020
Hostia: Anna Ghannamová (predsedníčka Asociácie poskytovateľov sociálnych služieb), Róbert Krause (neuropsychológ) a Eva Rovenská (hovorkyňa Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny). Vianočné sviatky sa blížia a zariadenia sociálnych služieb zatiaľ nevedia, či seniori budú môcť ísť z domov za svojimi rodinami. Hoci mimoriadne rokuje vláda, o sprísnení opatrení bude ešte hovoriť zajtra Ústredný krízový štáb. Ako ovplyvnia prípadne tvrdšie opatrenia zariadenia pre seniorov? Dokedy to dokážu zvládnuť po personálnej a psychickej stránke? Moderuje: Lucia Nagyová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.