Súboj o predsedníčku stoličku v Smere-SD (26.5.2020 18:33)
10:36
Podcast: K veci

Súboj o predsedníčku stoličku v Smere-SD (26.5.2020 18:33)

26.05.2020
Hosť: Ján Baránek (analytik) Súboj o predsedníčku stoličku v Smere-SD naberá na obrátkach. Peter Pellegrini otvorene vyzýva Roberta Fica, aby sa vzdal vedenia strany. Šéf sociálnych demokratov naopak žiada, aby straníci, ktorí spravili za posledné roky závratnú politickú kariéru, dali hlavy do kopy a dopomohli strane k zmenám. Kam teda kráča Smer-SD? O siticuácii sa porozprávame s politickým analytikom Jánom Baránkom ... Moderuje: Matej Baránek. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.