Opatrenia na zmiernenie ekonomických dosah (1.4.2020 18:33)
13:59
Podcast: K veci

Opatrenia na zmiernenie ekonomických dosah (1.4.2020 18:33)

01.04.2020
Hostka: Monika Uhlerová (viceprezidentka KOZ) Zo strany vlády sa skončil sociálny dialóg - s takouto kritikou sa dnes ozvali odbory - nie sú totiž spokojné s tým ako vláda rieši ekonomické problémy okolo "korona-krízy". Rád sa s vami stretnem, ste pre nás partneri - odkázal premiér Igor Matovič - zároveň opakuje, že vláda prijala zásadné opatrenia, ktoré majú pomôcť aj zamestnancom. Moderuje Juraj Jedinák. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.