Darovanie krvi počas pandémie (11.5.2021 18:31)
10:24
Podcast: K veci

Darovanie krvi počas pandémie (11.5.2021 18:31)

11.05.2021
Hostka: Martina Frigová (hovorkyňa Národnej transfúznej služby SR). Pre pandémiu nového koronavírusu je menší záujem o darovanie krvi. Nemocnice hlásia jej akútny nedostatok. Národná transfúzna služba preto vyzýva ľudí, aby sa nebáli a prišli darovať krv. Zdravotníci ubezpečujú, že pri odberoch sú ľudia chránení. Darovať krv môžeme aj po očkovaní na Covid-19. Moderuje: Štefánia Kačalková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý pracovný deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.