Separovanie kuchynského odpadu - obce a mestá (6.8.2020 18:33)
11:26
Podcast: K veci

Separovanie kuchynského odpadu - obce a mestá (6.8.2020 18:33)

06.08.2020
Hostia: Ján Budaj (minister životného prostredia), Jozef Turčány (podpredseda ZMOS) a Eva Sadovská (analytička Woody&Company)
Ministerstvo životného prostredia neustúpilo obciam a mestám a trvá na tom, že kuchynský rozložiteľný odpad budú musieť separovať od budúceho roku. Samosprávy žiadali envirorezort o ročný odklad, aby sa na povinnosť pripravili. Je to definitívne rozhodnutie? Prečo radnice chcú odklad? A prečo ministerstvo trvá na budúcom roku, keď európska legislatíva ráta s touto povinnosťou od roku 2023?
Moderuje: Marián Kukelka.
Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.