Letné školy (10.8.2020 18:33)
09:36
Podcast: K veci

Letné školy (10.8.2020 18:33)

10.08.2020
Hostia: Viktor Križo (Slovenská komora učiteľov) a Mariana Butková (riaditeľka Základnej školy v Prešove)
Necelé tri týždne pred začiatkom školského roka sa niektorí žiaci od dnes vracajú naspäť do školských lavíc. Až do 28. augusta potrvajú letné školy, o ktorú má záujem viac ako 8.500 detí. Školy majú prehĺbiť vedomosti žiakov, ktoré vznikli v dôsledku koronakrízy. Koľko žiakov sa prihlásilo do letných škôl a je finančná motivácia pedagógov vyučovať počas prázdnin dostatočná?
Moderuje: Lucia Nagyová.
Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.