Novela štátneho rozpočtu 2020 (14.7.2020 18:33)
12:23
Podcast: K veci

Novela štátneho rozpočtu 2020 (14.7.2020 18:33)

14.07.2020
Hostia: Eduard Heger (minister financií; OĽaNO), Ladislav Kamenický (exminister financií; Smer-SD) a Vladimír Baláž (ekonóm SAV) Novela štátneho rozpočtu 2020 vyvolala veľké diskusie. Kým vláda tvrdí, že okrem dosahov koronavírusu musí opravovať aj chyby a nereálne nastavenia predchodcov, opozícia hovorí o nepripravenosti a nezvládaní vládnutia súčasnej garnitúry. Minister financií Eduard Heger hovorí o kostlivcoch v skrini, ktorí spôsobili, že teraz musia zreálniť čísla. Jeho predchodca Ladislav Kamenický zasa upozorňuje, že sa štát zbytočne zadlží a namiesto toho sa mohli radšej využiť európske peniaze, ktoré nám na pomoc ponúka EÚ. Moderuje: Juraj Jedinák. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.