Preočkovanie druhou dávkou vakcíny (31.5.2021 18:31)
10:42
Podcast: K veci

Preočkovanie druhou dávkou vakcíny (31.5.2021 18:31)

31.05.2021
Hostia: Pavol Čekan (biochemik, zakladateľ spoločnosti MultiplexDX) a Veronika Bauch (hovorkyňa NCZI). Preočkovanie druhou dávkou vakcíny je globálny problém. Krajiny totiž hlásia nižší záujem o preočkovanie. Môžu za to aj skúsenosti po aplikácii prvej dávky vakcíny a tiež sila konšpiračnej scény. Prehupli sa líderske štáty v očkovaní do potrebného stupňa kolektívnej imunity alebo sa tiež stretávajú so silou dezinformácií? Je druhá informačná kampaň u nás na túto tému dostatočne efektívna? Moderuje: Lucia Nagyová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý pracovný deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.