Vianočné sviatky a návštevy seniorov v zariadeniach sociálnych služieb (2.12.2020 18:31)
07:37
Podcast: K veci

Vianočné sviatky a návštevy seniorov v zariadeniach sociálnych služieb (2.12.2020 18:31)

02.12.2020
Hostia: Tomáš Kramár (riaditeľ zariadenia sociálnych služieb v Hlohovci), Petra Zubatá (riaditeľka zariadenia sociálnych služieb v Partizánskom), Fedor Čiampor (virológ) a zaznejú aj reakcie ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny a tiež ministerstva zdravotníctva. Obavy z nákazy, ale aj snaha stráviť vianočné sviatky s rodinami. Niektoré zariadenia sociálnych služieb však majú ešte v pamäti karanténe týždne z dôvodov prepuknutia pandémie v nich. Najväčšie rodinné sviatky v roku sa blížia a dve ministerstvá pripravujú usmernenie, ako bezpečne umožniť stretnutie seniorov s ich rodinami. Ako budú vyzerať pre nich tieto sviatky? Dokedy zvládnu zariadenia byť v takomto režime? Moderuje: Lucia Nagyová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.