Minister školstva predstavil plán modernizácie školstva (13.11.2020 18:31)
10:50
Podcast: K veci

Minister školstva predstavil plán modernizácie školstva (13.11.2020 18:31)

13.11.2020
Hostia: Vladimír Crmoman (Slovenská komora učiteľov), Branislav Gröhling (minister školstva) a Milan Ftáčnik (bývalý minister školstva) Minister školstva predstavil 12-bodový plán modernizácie školstva. On sám nehovorí o reforme, ale o postupnom zlepšovaní školstva a bolo by preto podľa neho kontra-produktívne predstavovať rozsiahle reformné dokumenty, ako sme boli na to zvyknutí doteraz. Niekoľko bodov sa týka obsahu vzdelávania. Tam chce dokončiť otvorenie trhu s učebnicami, či digitalizáciu. K vzdelávacím cyklom na základných školách chce pridať novinku na stredných školách - a to umožniť žiakom s mentálnym znevýhodnením študovať na vybraných odboroch strednej školy. Moderuje: Juraj Jedinák. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.