Pomoc podnikateľom počas II. vlny pandémie (12.10.2020 18:33)
11:32
Podcast: K veci

Pomoc podnikateľom počas II. vlny pandémie (12.10.2020 18:33)

12.10.2020
Hostia: Vladimír Sirotka (prezident Asociácie malých a stredných podnikov a živnostníkov) a Martin Vlachynský (analytik Inštitútu INESS) Po včerajších informáciách z rokovania krízového štábu vlády dnes mali niektoré reštauráciu o 2/3 nižšiu návštevnosť. Opatrenia pritom majú platiť až od štvrtka – teda 15. októbra. O tom, ako poznačia opatrenia vlády malých a stredných podnikateľov i živnostníkov, či im postačí finančná pomoc štátu, sa budeme rozprávať s našimi hosťami. Moderuje: Štefánia Kačalková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.