Plošné testovanie na COVID-19 (19.10.2020 18:33)
08:45
Podcast: K veci

Plošné testovanie na COVID-19 (19.10.2020 18:33)

19.10.2020
Hosť: Marián Kollár (prezident Slovenskej lekárskej komory) Najväčšia logistická operácia od druhej svetovej vojny - aj takto označili politici zámer otestovať celé Slovensko na ochorenie COVID-19. Otázok je však stále viac ako odpovedí. Jasné nateraz nie je ani to, či bude testovanie dobrovoľné, alebo povinné. Premiér ešte v sobotu nevylučoval, že takého testovanie bude povinné, v nedeľu terminológiu zmiernil a naznačil, že neúčasť by mohli ľudia pocítiť sankciou. Napríklad, že v takom prípade by mali nárok len na bezplatnú základnú zdravotnú starostlivosť. Ako takéto úvahy hodnotia lekári? Moderuje: Marián Kukelka. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.