Aplikácia Čakáreň (6.4.2021 18:31)
09:59
Podcast: K veci

Aplikácia Čakáreň (6.4.2021 18:31)

06.04.2021
Hostia: Juraj Droba (predseda Bratislavského samosprávneho kraja), Ondrej Macko (špecialista portálu TOUCHIT) a Zuzana Eliášová (hovorkyňa ministerstva zdravotníctva). Očkovanie je stále len v prvej fáze, no už teraz sa môžu prihlásiť záujemcovia nad 50 rokov. Na očkovanie majú tiež nárok pracovníci v prvej línii ako napríklad zdravotnícky personál, terénni sociálni pracovníci či príslušníci ozbrojených síl. Ostatní si na svoj termín ešte musia počkať a na očkovanie by sa prihlasovať nemali. Aj napriek tomu však až tri štvrtiny ľudí, ktorí prišli na Veľký piatok do bratislavského veľkokapacitného očkovacieho centra nemali podľa krajského šéfa odboru zdravotníctva na vakcínu nárok. Moderuje: Soňa Otajovičová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý pracovný deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.