Účet Covid-u 19 vystavený k dnešnému dňu (27.7.2020 18:33)
12:19
Podcast: K veci

Účet Covid-u 19 vystavený k dnešnému dňu (27.7.2020 18:33)

27.07.2020
Hostia: Robert Krause (neuropsychológ a on-line terapeut) a Zuzana Krištúfková (profesorka zo SZU) 16 miliónov nakazených a 640 000 mŕtvych - taký je účet Covid-u 19 vystavený k dnešnému dňu. Vakcína ešte nie je, jednoznačne účinný liek tiež nie. "Pandémia sa naďalej zrýchľuje, za posledných šesť týždňov sa počet prípadov nákazy vo svete zdvojnásobil," oznámil to dnes šéf Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) Tedros Ghebreyesus. Po krátkom letnom uvoľnení sa Európa zrejme musí pripraviť na ďalšiu vlnu opatrení. Sme pripravení zniesť a prijať obmezenia? Ako informácie o prípadnej druhej vlne epidémie znáša náš mozog? Kedy je silnejší rozum a kedy emócie? Moderuje: Chantal Staruchová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.