Štát pripravuje dlhové poradne. (21.4.2021 18:31)
10:45
Podcast: K veci

Štát pripravuje dlhové poradne. (21.4.2021 18:31)

21.04.2021
Hostia: Martin Musil (prezident Asociácie slovenských inkasných spoločností) a Hana Ševčíková (klinická psychologička). Na Slovensku máme necelý milión ľudí, ktorí čelia exekúcii. Problém sa teda týka približne každého štvrtého dospelého obyvateľa. Existujú viaceré zákonné možnosti ako pomôcť ľudom, ktorí majú dlhy. Novú formu pripravuje aj štát – ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny pripravuje vytvorenie siete bezplatných dlhových poradní pre nadmerne zadlžené osoby. Tento typ poradní doteraz na Slovensku chýbal. Odborník vysvetlí, ako by mohli fungovať. Moderuje: Štefánia Kačalková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý pracovný deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.