Je Slovensko v bezpečí pred kybernetickými útokmi? (18.12.2020 18:31)
12:24
Podcast: K veci

Je Slovensko v bezpečí pred kybernetickými útokmi? (18.12.2020 18:31)

18.12.2020
Hostia: Andrej Aleksiev (účastník konferencie ITAPA, zástupca Checkpointu na Slovensku), a Ladislav Hudec (docent a zástupca riaditeľa Ústavu počítačového inžinierstva a aplikovanej informatiky na Fakulte informatiky a informačných technológií). Bezpečnostná situácia vo svete sa zhoršila, hrozby sú čoraz zložitejšie a majú priamy dosah aj na Slovensko. Konštatuje to Bezpečnostná stratégia, ktorú v stredu schválila vláda. Sme pripravení na kybernetické útoky? Máme dostatok odborníkov? Moderuje: Marta Jančkárová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.