Predĺženie núdzového stavu (15.2.2021 18:31)
11:17
Podcast: K veci

Predĺženie núdzového stavu (15.2.2021 18:31)

15.02.2021
Hostia: Vincent Bujňák (ústavný právnik) a Radoslav Štefančík (politológ). „Nebudem hlasovať za nezmyselné predĺženie núdzového stavu“ – povedal poslanec zo Sme rodina Patrick Linhart. V Česku parlament neschválil núdzový stav a je otázne, či sa to nemôže stať aj u nás... Moderuje: Štefánia Kačalková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.