Snaha rezortu životného prostredia zakázať dovoz rádioaktívneho odpadu zo zahraničia (2.2.2021 18:31)
12:04
Podcast: K veci

Snaha rezortu životného prostredia zakázať dovoz rádioaktívneho odpadu zo zahraničia (2.2.2021 18:31)

02.02.2021
Hosť: Pavol Štuller (generálny riaditeľ JAVYS) a vyjadrenia ministra životného prostredia Jána Budaja a aktivistu Michala Danišku. Témou dnešnej relácie K veci je opäť snaha rezortu životného prostredia zakázať dovoz zahraničného rádioaktívneho odpadu na Slovensko. Moderuje: Soňa Otajovičová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.