Jozef Majský a obštrukcie v súdnych konaniach (5.8.2020 18:33)
12:09
Podcast: K veci

Jozef Majský a obštrukcie v súdnych konaniach (5.8.2020 18:33)

05.08.2020
Hostia: Lucia Kurilovská (odborníčka na trestné právo) a Juraj Mikula (redaktor RTVS, ktorý súdne kauzy sleduje) Zdravotné problémy od kardiologických až po urologické, zaujatosť sudkyne či nepreberanie pošty – aj takto Jozef Majský odôvodňoval neúčasť na súdnych pojednávaniach v jednej z najväčších ekonomických káuz – tunelovania nebankoviek BMG Invest a Horizont Slovakia. Zdá sa, že jeho prípad je po osemnástich rokoch na konci, stále mu však chýba definitívna bodka, keďže ho včera v pražskej nemocnici zadržala česká polícia a navyše má české občianstvo. Aké sú scenáre ďalšieho vývoja? A ako je možné, že k obštrukciám takýchto rozmerov v súdnych konaniach vôbec prichádza? Moderuje: Karolína Lacová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.