Dážď a silný vietor na území Slovenska (14.10.2020 18:33)
11:13
Podcast: K veci

Dážď a silný vietor na území Slovenska (14.10.2020 18:33)

14.10.2020
Hostia: Katarína Križanová (Hasičský záchranný zbor a expertka na povodne) a Pavla Pekárová (Ústav hydrológie SAV) Slovensko ohrozuje nielen koronavírus, ale aj zlé počasie. Z viac ako 20 okresov hlásia povodne, ľudia prišli o majetok, ale aj o prístup k pitnej vode. Hydrológovia tvrdia, že povodne sú bežnou súčasťou spolužitia človeka s prírodou. Nedalo sa preto na veľkú vodu lepšie pripraviť? Moderuje: Nora Gubková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.