Dostavba jadrovej elektrárne Mochovce (26.11.2020 18:31)
11:34
Podcast: K veci

Dostavba jadrovej elektrárne Mochovce (26.11.2020 18:31)

26.11.2020
Hostia: Marta Žiaková (predsedníčka Úradu jadrového dozoru SR) a Karel Hirman (energetický analytik) Jadrová elektráreň Mochovce a hlavne dostavba jej tretieho a štvrtého bloku sa už roky naťahuje a aktuálne šéf SIS povedal, že „kontrolné orgány niektoré kontroly vykonávali skôr formálne ako naozaj“. Podľa neho problémom nie sú ani tak financie a ich rozkrádanie, ale bezpečnosť. Ako vyzerajú kontroly Úradu jadrového dozoru a čo na celú situáciu hovorí analytik? Moderuje: Štefánia Kačalková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.