Druhá vlna pandémie (14.8.2020 18:33)
12:02
Podcast: K veci

Druhá vlna pandémie (14.8.2020 18:33)

14.08.2020
Hostia: Marek Krajčí (minister zdravotníctva) a Marián Kollár (prezident Slovenskej lekárskej komory)
Minister Marek Krajčí si verí - druhú vlnu pandémie vraj naše zdravotníctvo zvládne. Máme podľahnúť jeho optimizmu, alebo skôr počúvať volanie Slovenskej lekárskej komory, ktorá žiada zásadné zmeny a upozorňuje na kritický nedostatok lekárov a sestier? Dva rozhovory - dva odlišné pohľady.
Moderuje: Oto Váhovský.
Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.