Štát uzavrel kľúčovú dohodu s bankami (3.4.2020 18:33)
13:52
Podcast: K veci

Štát uzavrel kľúčovú dohodu s bankami (3.4.2020 18:33)

03.04.2020
Hosť: Maroš Ovčiarik (Finančného kompasu) Štát uzavrel kľúčovú dohodu s bankami, tvrdí premiér Igor Matovič – každý z nás bude môcť požiadať cez jednoduchý formulár o odklad splátok úverov, a to až o deväť mesiacov. Rovnakú možnosť dostanú aj živnostníci či malé a stredné firmy. Koľko ľudí nebude situáciu zvládať a požiada o odklad splátok? Do akej miery to pomôže? A ako pripraviť domácnosti na finančnú situáciu, ktorá nás čaká? Moderuje Karolína Lacová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.