Firmy prechádzajú na dlhodobý home office (10.5.2021 18:31)
11:02
Podcast: K veci

Firmy prechádzajú na dlhodobý home office (10.5.2021 18:31)

10.05.2021
Hostia: Rastislav Machunka (viceprezident Asociácie zamestnávateľských zväzov a združení SR) a Robert Krause (neuropsychológ). Home office a produktivita. Administratívne budovy sa počas pandémie pre povinnú prácu z domu vyprázdnili. Aj keď sa situácia mení a táto forma úväzku už nie je povinná, niektorí zamestnávatelia sa rozhodli pokračovať v systéme home office. Prečo a ako to vlastne je s pracovným výkonom mimo kolektív kolegov? Moderuje: Soňa Otajovičová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý pracovný deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.