Priebeh očkovania na Slovensku (9.2.2021 18:31)
12:16
Podcast: K veci

Priebeh očkovania na Slovensku (9.2.2021 18:31)

09.02.2021
Hostia: Fedor Čiampor (virológ) a Jana Ježíková (štátna tajomníčka Ministerstva zdravotníctva) Ďalšie dávky vakcín, ďalšie opatrenia, ďalšie týždne poznačené koronavírusom. Východiskom z týchto neľahkých mesiacov môže byť toľko prízvukované očkovanie. Cez víkend zaočkovali v Trenčíne približne 1.500 seniorov. Mali by sa pridať aj ďalšie samosprávy a očkovať v súčasnosti nevyužívaných tamojších športových či kultúrnych halách? Budú sa uvoľňovať opatrenia pre zaočkovaných podobne, ako je nastavený covidový automat? Moderuje: Lucia Nagyová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.