K veci (22.4.2021 18:31)
10:38
Podcast: K veci

K veci (22.4.2021 18:31)

22.04.2021
Hostia: Zdenka Šeriová (Slovenská federácia kynológov) a Jozef Chmel (hlavný inšpektor linky proti krutosti Slobody zvierat). Posledný medializovaný prípad so zlým zaobchádzaním psov opäť načrel témy ochrany zvierat. Čo by mohlo páchateľov odrádzať od takýchto činov? Je naša legislatíva dostatočne prísna, alebo je chyba vo výchove a vzdelávaní? Generálny prokurátor navyše po stretnutí so zástupcami Aliancie združení na ochranu zvierat sa zhodli na význame boja za ochranu zvierat, ako dôležitého predpokladu zdravej spoločnosti. Moderuje: Lucia Nagyová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý pracovný deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.