Demisia ministra Jána Mičovského (25.5.2021 18:31)
11:38
Podcast: K veci

Demisia ministra Jána Mičovského (25.5.2021 18:31)

25.05.2021
Hostia: Emil Macho (predseda Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory) a Zuzana Petková (riaditeľka nadácie Zastavme korupciu). Minister pôdohospodárstva Ján Mičovský podáva demisiu. Stalo sa tak krátko po tom, čo Gabrielu Bartošovú, ktorú si vybral na čelo Slovenského pozemkového fondu, obvinila polícia a Špecializovaný trestný súd ju poslal do väzby. Premiér Eduard Heger na margo demisie ministra pôdohospodárstva povedal, že očista tohto rezortu bude pokračovať, rovnako ako nastavenie nových spravodlivých pravidiel v dotačnej politike. To bude úloha nového ministra. No je tu otázka - má vôbec OĽaNO lepšieho odborníka na post ministra pôdohospodárstva? Moderuje: Štefánia Kačalková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý pracovný deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.