Pripravenosť škôl na začiatok školského roka v súvislosti s Covidom 19 (19.8.2020 18:33)
12:00
Podcast: K veci

Pripravenosť škôl na začiatok školského roka v súvislosti s Covidom 19 (19.8.2020 18:33)

19.08.2020
Hostia: Elena Prokopová (odborníčka MZ pre pediatriu) a Mária Orságová (riaditeľka ZŠ Nevädzova)
Zelená, oranžová a červená – nový školský rok sa začne na čas, 2. septembra a riadiť sa bude tromi fázami. Ministerstvo školstva vypracovalo pre školy manuály – ako však bude kontrolované ich dodržiavanie v praxi? A ako sú na obmedzenia školy pripravené?
Moderuje: Karolína Lacová.
Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.