Dôchodkový systém a navrhované zmeny (1.7.2020 18:33)
12:02
Podcast: K veci

Dôchodkový systém a navrhované zmeny (1.7.2020 18:33)

01.07.2020
Hostia: Ľudovít Ódor (viceguvernér NBS), Pavol Škriniar (analytik Ekonomickej univerzity v Bratislave) a Ján Šebo (ekonomický analytik na dôchodky) Druhý dôchodkový pilier zatiaľ nesplnil očakávania - konštatuje to národná banka Slovenska. Navrhuje ho preto zmeniť tak, aby priniesol viac peňazí pre občanov. Bude však mať na to štát dosť peňazí ? Do čoho sa oplatí investovať, aby sme sa nemuseli spoliehať iba na dôchodok od štátu? Kde je priestor na zlepšenia? Moderuje: Oto Váhovský. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.