Ako funguje a čo sa mení v Správe štátnych hmotných rezerv, keď je v krízovom režime? (23.3.2020 18:33)
13:07
Podcast: K veci

Ako funguje a čo sa mení v Správe štátnych hmotných rezerv, keď je v krízovom režime? (23.3.2020 18:33)

23.03.2020
Hostia: Matej Kačaljak (právnik z Právnickej fakulty UK) a Zuzana Petková (riaditeľka Nadácie Zastavme korupciu) Keďže sa v uplynulých dňoch takmer denne hovorí o Správe štátnych hmotných rezerv, dnes si vysvetlíme, na čo tento úrad slúži, ako funguje a čo sa mení, keď je štát v krízovom režime (ako teraz). Zároveň vieme, že šéf Správy Kajetán Kičura pravdepodobne pochybil (jednu chybu priznal sám) a bude odvolaný, preto rozoberieme aj problémy okolo štátnych nákupov v čase krízy. Moderuje Štefánia Kačálková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.