NAKA zadržala a obvinila šéfa SIS Pčolinského, je vo väzbe (15.3.2021 18:31)
10:46
Podcast: K veci

NAKA zadržala a obvinila šéfa SIS Pčolinského, je vo väzbe (15.3.2021 18:31)

15.03.2021
Hostia: Andor Šándor (bezpečnostný analytik) a Matúš Burčík (komentátor denníka SME). NAKA zadržala a obvinila aktívneho šéfa SIS Vladimíra Pčolinského (nominanta Sme rodina), ktorý sa napokon vzdal funkcie. Aktuálne je vo väzbe. Čo to znamená pre Slovensko? Môže mať obvinenie šéfa SIS vplyv na to, že pred zahraničnými partnermi môže Slovensko vyzerať nedôveryhodne? Dá sa povedať, že stíhanie Vladimíra Pčolinského preverí nezávislosť špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica (nominanta Sme rodina, ktorého ale schválil parlament)? Moderuje: Štefánia Kačalková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý pracovný deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.