Rokovanie o zvýšení minimálnej mzdy (25.8.2020 18:33)
12:31
Podcast: K veci

Rokovanie o zvýšení minimálnej mzdy (25.8.2020 18:33)

25.08.2020
Hostia: Milan Krajniak (minister práce sociálnych vecí a rodiny) a Monika Uhlerová (vicepremiérka odborov) Minister práce a sociálnych vecí Milan Krajniak označil delegáciu odborárov, ktorá rokovala o zvýšení minimálnej mzdy za vydieračov. Sociálny dialóg je tak až do odvolania prerušený. Čo tento stav môže zmeniť spýtame ministra práce aj viceprezidentky odborov v dnešnom vydaní relácie K veci. Moderuje: Nora Gubková. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.