Budúcotýždňové testovanie stále nemá konečnú podobu (15.1.2021 18:31)
09:34
Podcast: K veci

Budúcotýždňové testovanie stále nemá konečnú podobu (15.1.2021 18:31)

15.01.2021
Hostia: Michal Kaliňák (hovorca Združenia miest a obcí Slovenska) a vyjadria sa odborníci a členovia vlády. Namiesto výsledkov, ďalšie nejasnosti. Budúcotýždňové testovanie stále nemá konečnú podobu. Výrazne sme sa posunuli v dohode, ale neuzavreli to. Komentoval minister hospodárstva Richard Sulík, ktorý si ani tento týždeň nedal s premiérom Igorom Matovičom pokoj zbraniam. Ako spory medzi premiérom a ministrom hospodárstva môžu ovplyvniť prípravu na celoplošné testovanie? Ako by malo vyzerať kompromisné riešenie, ktoré naznačuje vláda? Moderuje: Lucia Nagyová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.