Premiér Igor Matovič na oficiálnej návšteve v Maďarskej republike (12.6.2020 18:33)
10:43
Podcast: K veci

Premiér Igor Matovič na oficiálnej návšteve v Maďarskej republike (12.6.2020 18:33)

12.06.2020
Hostia: Tomáš Strážay (riaditeľ a analytik Slovenskej spoločnosti pre zahraničnú politiku) a Jakub Mitter (redaktor RTVS) Premiér Igor Matovič je dnes na svojej historicky prvej oficiálnej návšteve v Maďarskej republike. Aké sú vzájomné vzťahy oboch krajín? Existujú témy, ktoré môžu naše vzťahy naštrbiť? A môže štát bez účasti predstaviteľov maďarskej menšiny vo vláde a v parlamente urobiť niečo v prospech tejto komunity? Moderuje: Marián Kukelka. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.