Otvorenie školskeho roka na VŠ (21.9.2020 18:33)
10:11
Podcast: K veci

Otvorenie školskeho roka na VŠ (21.9.2020 18:33)

21.09.2020
Hostia: Branislav Gröhling (minister školstva), Miroslav Fikar (rektor STU) a Rudolf Kropil (prezident Slovenskej rektorskej konferencie) V týchto dňoch sa začínajú na slovenských univerzitách či vysokých školách zimné semestre, pričom každý dvanásty študent prichádza na Slovensko zo zahraničia. Na univerzitách tak prichádzajú aj tí z rizikových krajín. Celoplošne sa však vysoké školy či univerzity nebudú zatvárať. Potvrdil to minister školstva. Sú však vysoké školy pripravené po technickej stránke zvládnuť vzdelávanie na diaľku? Moderuje: Lucia Nagyová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.