Aktuálna situácia a vzťahy v štátnych hmotných rezervách (24.9.2020 18:33)
07:57
Podcast: K veci

Aktuálna situácia a vzťahy v štátnych hmotných rezervách (24.9.2020 18:33)

24.09.2020
Hosť: Pavol Baboš (politológ). V štátnych hmotných rezervách zdá sa nepanujú dobré vzťahy. Bývalá podpredsedníčka Zuzana Šubová po štyroch mesiacoch vo funkcii prišla s tvrdeniami, že jej mal byť zamedzený prístup k informáciám, a údajne v rezervách panuje správanie, ktoré hraničí so šikanovaním. Minister hospodárstva pritom bol jedným z najhlasnejších zástancov osobných nominácií v štátnych úradoch. Otvára sa preto otázka, či má súčasná vláda šťastnú ruku pri nominovaní ľudí do kľúčových pozícií. Situáciu zhodnotíme s politológom v dnešnej relácii K veci. Moderuje Lucia Nagyová. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.