Preventívne opatrenia proti koronavírusu (24.3.2020 18:33)
15:10
Podcast: K veci

Preventívne opatrenia proti koronavírusu (24.3.2020 18:33)

24.03.2020
Hosť: Martin Knut (riaditeľ Ligy za duševné zdravie) Zastavenie spoločenského života, život medzi stenami vlastného bytu, kontakt s rodinou len cez telefón a internet, prípadne práca z domu. To sú len niektoré z dopadov preventívnych opatrení proti koronavírusu, ktoré sme pocítili. Pre väčšinu z nás preventívne opatrenia, ktoré sú v našom záujme. Hrozba infekcia však, podľa mnohých, začína ohrozovať už aj naše psychické zdravie. Jednou skupinou sú pacienti, ktorí svoju dušu liečili už predtým, druhou je tá, ktorej ťažkosti odštartovala súčasná kríza. V čase keď máme vychádzať von čo najmenej a, naopak, maximalizovať snahu odložiť návštevu lekára, stúpa záujem o linky dôvery. Moderuje Marián Kukelka. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.