Čo sa deje v koalícii a môže to mať silnejšie následky? (29.4.2020 18:33)
12:06
Podcast: K veci

Čo sa deje v koalícii a môže to mať silnejšie následky? (29.4.2020 18:33)

29.04.2020
Hostia: Tomáš Koziak (rektor Vysokej školy politických vied v Kutnej Hore) a Miroslav Řádek (politológ Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka) Téma I.: Premiér Igor Matovič na sociálnej sieti kritizoval svojho koaličného partnera SaS. Zároveň sa verejne vyjadril, že momentálne má bližšie k hnutiu Sme Rodina Borisa Kollára. Čo sa deje v koalícii a môže to mať silnejšie následky? Téma II.: Peter Pellegrini vyzval Smer-SD na zmenu vedenia a ponúkol svoje služby. Má šancu uspieť a poraziť dlhoročného lídra Roberta Fica? Moderuje: Juraj Jedinák. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.