Cesty I. triedy (15.12.2020 18:31)
11:08
Podcast: K veci

Cesty I. triedy (15.12.2020 18:31)

15.12.2020
Hostia: Jaroslav Kmeť (štátny tajomník ministerstva dopravy a výstavby) a Rastislav Cenký (dopravný analytik). Cesty I. triedy - tzv. „jednotky" sú na Slovensku dlhodobo v zlom stave - svetlom na konci tunela by mohla byť plošná rekonštrukcia za takmer 200 miliónov eur. Ktoré úseky sú na tom najhoršie a v akom časovom horizonte sa to dá riešiť? Chátrajú aj mosty. Ako sa na nich podpísal zub času a koľko mostov je momentálne v nevyhovujúcom stave? Moderuje: Oto Váhovský. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.