Telekomunikačný zákon (13.8.2020 18:33)
11:00
Podcast: K veci

Telekomunikačný zákon (13.8.2020 18:33)

13.08.2020
Hostia: Milan Vetrák (poslanec OĽaNO, predseda Ústavno-právneho výboru NR SR) a Ján Trangel (technologický redaktor portálu Živé.sk)
Prezidentka, podľa premiéra Igora Matoviča, nezodpovedne zmarila efektívny nástroj na boj s pandémiou. Šéf exekutívy narážal na to, že Zuzana Čaputová do parlamentu vrátila novelu Telekomunikačného zákona, ktorá je, podľa nej, protiústavná. Vláda chcela vyhľadávať ľudí, ktorí sa na Slovensko vrátili z tzv. červených krajín, čiže najrizikovejších z pohľadu šírenia ochorenia Covid-19. Sú takéto informácie zásahom do nášho súkromia? A vedia tieto údaje o nás telekominikační operátori?
Moderuje: Marián Kukelka.
Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.