Slovensko je v digitalizácii na chvoste Európy (20.4.2021 18:31)
11:48
Podcast: K veci

Slovensko je v digitalizácii na chvoste Európy (20.4.2021 18:31)

20.04.2021
Hostia: Veronika Remišová (ministerka informatizácie, investícii a regionálneho rozvoja SR; Za ľudí) a Michal Kardoš (výkonný riaditeľ Slovenskej aliancie pre inovatívnu ekonomiku). Pandémia akcelerovala proces digitalizácie spoločnosti. Slovensko v nej však výrazne zaostáva. Prečo a ako sa to dá riešiť? Inovácie sú taktiež zatiaľ na nízkej úrovni. Ako procesy optimalizovať a zjednodušiť? Moderuje: Oto Váhovský. Diskusiu K veci pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. V premiére každý pracovný deň v Rádiu Slovensko po 18:30.

Podcast K veci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.